TERMIN I KOSZT DOSTAWY


Sklep internetowy Boscco realizuje zamówienia na terenie Polski oraz do wybranych krajów Unii Europejskiej (z wyłączeniem Malty i Cypru).

NA TERENIE POLSKI

Zamówienia złożone w Sklepie internetowym Boscco są dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej . Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej do Ciebie trafił. Czas realizacji zamówienia wynosi od dwóch czterech dni roboczych, jest to czas skompletowania przesyłki i przekazania jej do przewoźnika.  Do czasu realizacji zamówienia, należy doliczyć czas, w jakim firma kurierska dostarcza przesyłki do wskazanego przez Ciebie adresu. W zależności od wybranej przez Ciebie formy płatności, czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu otrzymania przez BOSCCO płatności. Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy dla Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł (trzysta zł) wynoszą 0 zł (zero zł).

DO WYBRANYCH KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ

W przypadku, gdy zamówienie ma zostać dostarczone poza granicami Polski, do jednego z  krajów Unii Europejskiej, zmówienie te zostanie dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. Przesyłki wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy dla Rzeczypospolitej Polskiej. Koszty dostarczenia przesyłki poza granice Polski do krajów Unii Europejskiej wynoszą 30 zł. Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej do Ciebie trafił. Czas realizacji zamówienia wynosi od dwóch do czterech dni roboczych, jest to czas skompletowania przesyłki i przekazania jej do przewoźnika.  Do czasu realizacji zamówienia, należy doliczyć czas, w jakim firma kurierska dostarcza przesyłki do wskazanego przez Ciebie adresu. Czas  dostarczenia przesyłki oraz koszty dostawy poza granice Polski przedstawione są w tabeli poniżej: